Oavsett om du har frågor, behöver support eller vill inleda ett samarbete ser vi fram emot att träffa dig. Följ oss även på sociala medier och anmäl dig gärna till vårt nyhetsbrev – länk finns längst ned på sidan.

Jörgen Lindhé

VD/Försäljning

jorgen.lindhe@exakta.se

+46 (0)708 38 49 90

Patrik Palm Glize

Försäljning produktion

patrik.palm-glize@exakta.se

+46 (0)708 14 94 79

Henrik Jönsson

Produktionsledare produktion

henrik.jonsson@exakta.se

+46 (0)451 38 49 53

Conny Norman

Produktionschef

conny.norman@exakta.se

+46 (0)701 60 60 10

Byrå

Rickard Hansson

Art Director & Fotograf

rickard.hansson@exakta.se

+46 (0)704 21 04 65

Tobias Runeson

Digital marknadsförare

tobias.runeson@exakta.se

+46 (0)704 21 04 50

Malin Lysmo

Art Director

malin.lysmo@exakta.se

+46 (0)701 60 60 02

Produktion

Monika Fogelberg

Grafisk formgivare

monika.fogelberg@exakta.se

+46 (0)701 60 60 03

Anna Friis

Grafisk formgivare

anna.friis@exakta.se

+46 (0)701 60 60 08

Peter Hall

Grafisk formgivare/ Annonskoordinator tidningar

peter.hall@exakta.se

+46 (0)706 64 66 44

Per-Olof Rydzén

Grafisk formgivare

per-olof.rydzen@exakta.se

+46 (0)701 60 60 04

Rose-Marie Strandberg

Grafisk formgivare

rose-marie.strandberg@exakta.se

+46 (0)766 44 62 23

Jenny Willman

Grafisk formgivare

jenny.willman@exakta.se

+46 (0)721 71 54 16

Locations

Malmö

Brännögatan 1-5

211 24 Malmö

Hässleholm

Bäckhagsvägen 11

281 33 Hässleholm

    Kontakta oss gärna